Güvenilir

LEGO Batman: DC Super Heroes

vitonline
1.1GB
Mağazadan İndirilenler 50k - 250k
Sürüm 1.04.4.790 3 yıl önce

LEGO Batman: DC Super Heroes açıklaması

Legends Unite! Batman and Robin join forces with other famous DC super heroes including Superman, Wonder Woman, Green Lantern and more to stop the notorious villains Lex Luthor and The Joker from destroying Gotham City. Batman fans everywhere will enjoy this original story that’s filled with classic LEGO videogame action and humor as players fight to put the bad guys back behind bars!

FEATURES:

80 PLAYABLE CHARACTERS

Justice League favorites such as Superman, Wonder Woman, Green Lantern, and The Flash can be unlocked as you progress through the game or accessed at any time through purchase via our in-game store. Have Aquaman, Green Arrow, Cyborg and Hawkman help keep Harley Quinn, Poison Ivy, Penguin, and Catwoman in check!

SUITS, GADGETS AND SUPER ABILITIES

Master abilities of suits such as Robin’s Hazard Suit equipped with a Pressure Cannon, gadgets such as Batman’s Batarang, and soar through the air with Superman as he fights crime with his Freeze-Breath and Heat Vision!

DYNAMIC CONTROL STYLES

Switch between “Classic” and “Touch Screen” controls to find the play-style that suits you best.

</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">Efsaneler Unite! Batman ve Robin Superman, Wonder Woman, Green Lantern ve daha durdurmak için azılı kötü adamlar Lex Luthor ve Gotham City, yok etmesini Joker dahil olmak üzere diğer ünlü DC süper kahramanlar ile güçlerini birleştirme. Batman hayranları her yerde oyuncuların demir parmaklıklar arkasında geri kötü adamlar koymak için mücadele gibi klasik LEGO videogame eylem ve mizah ile dolu bu orijinal bir hikaye keyfine varacaksınız!

ÖZELLİKLER:

80 oynanabilir karakter

Oyun yoluyla ilerleme ya da oyun içi mağazadan yoluyla satın alma yoluyla herhangi bir anda erişilen gibi Superman, Wonder Woman, Green Lantern ve Flash gibi Justice League sık açılabilir. kontrol Harley Quinn, Poison Ivy, penguen ve Catwoman tutmak yardımcı Aquaman'i, Green Arrow, Cyborg ve Hawkman var!

SUITS, GADGETS VE SÜPER YETENEKLER

onun Freeze-Nefes ve Isı Vision suç savaşır gibi bir Basınç Cannon ile donatılmış Robin'in Tehlike Suit gibi takım elbise Master yetenekleri gibi Batman'in Batarang olarak gadget'lar ve Superman ile hava yoluyla uçmak!

DİNAMİK KONTROL STİLLERİ

"Klasik" ve "Dokunmatik Ekran" arasında geçiş size en uygun oyun tarzı bulmak için kontrol eder.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

LEGO Batman: DC Super Heroes için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4.06
183
5
86
4
60
3
15
2
6
1
16

LEGO Batman: DC Super Heroes üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
LEGO Batman: DC Super Heroes hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

vitonline mağaza avatarı
vitonline Mağaza 27.86k 4M

LEGO Batman: DC Super Heroes uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında LEGO Batman: DC Super Heroes bilgi

APK Sürüm 1.04.4.790
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)


İndirme: LEGO Batman: DC Super Heroes APK
İndir